KONST / Litografier / Färglitografi 6754580
nr 675 4580
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi , Stanislaw Zoladz (f. 1952), -1997, Ved, 62/240, 42x56
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 januari 2011
kl 17:42:44
10/1 17:37:44
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz